Laden Activiteiten

« Alle Activiteiten

Het Requiem van Verdi. Muziekcollege in de NedPhO-Koepel

zaterdag 8 maart om 14:00

€12,50

Een uitzonderlijk muziekcollege over het wereldberoemde Requiem van Giuseppe Verdi. Musicoloog Kees Wisse vertelt met passie en diepgang hoe in deze mis voor de doden op ongeëvenaarde wijze de gevoelens op de dag des oordeels worden overgebracht.

Musicoloog Kees Wisse heeft een schatkist vol kennis over muziek. Speciaal voor jou geeft hij een muziekcollege toegespitst op het aankomende concert. Componisten en hun werk worden nader onder de loep genomen. Het college is een goede voorbereiding op het concert en is voor iedereen met liefde voor muziek moeiteloos te volgen.

Gegevens

Datum:
zaterdag 8 maart
Tijd:
14:00
Kosten:
€12,50
Activiteiten Categorie:

Locatie

NedPhO-Koepel
Batjanstraat 4 1094 RB + Google Maps

We doen ons best om de informatie zo correct mogelijk te vermelden. Wijzigingen voorbehouden. Raadpleeg ook de locatie voor actuele informatie.