Koen Kleijn spreekt Peter Jan Margry in Huis de Pinto
donderdag 21 mei om 20:00 tot 22:00
Ons Amsterdam
Koen Kleijn spreekt met PeterJan Margry, historicus en emeritus-hoogleraar etnologie van de Universiteit van Amsterdam, over de ‘onwaarschijnlijke loopbaan’ van de Amsterdamse slagerszoon Johan Mezger (1838-1909). Met intensieve massage behandelde hij in het Amstel Hotel als fysiotherapeut, psycholoog en seksuoloog koninginnen en keizerinnen, onder wie Sisi. De wonderduimen van ‘de knijpert’ werden tot in het extreme geprezen en geloofd.
DATUM EN TIJD | Donderdag 21 mei | aanvang 20.00 uur | deuren open 19.30 uur | entree 7,- | Stadspas/CJP/Student 5,- | Vrienden gratis
We doen ons best om de informatie zo correct mogelijk te vermelden. Wijzigingen voorbehouden. Raadpleeg ook de locatie voor actuele informatie.









