
- Dit activiteit is voorbij.
Middag van het kinderboek. In de Oba Oosterdok
zaterdag 8 februari om 11:00 tot 16:00
Tijdens de vijftiende Middag van het Kinderboek draait alles om de vraag: Waar doen we het voor? Laat je inspireren door lezingen van auteurs zoals Ted van Lieshout, Iven Cudogham en Chinouk Thijssen, die hun inzichten delen over schrijven en verhalen maken.
Ben je creatief aangelegd? Doe mee met Diorama’s maken en filmen met je telefoon en leer van Wilma van den Bosch hoe je bijzondere beelden creëert. Of volg de masterclass van Kevin Hassing, auteur van Mus & kapitein Kwaadbaard en schrijver van het Kinderboekenweekgeschenk 2025, die zijn tips en ervaringen deelt over avontuurlijke verhalen.
We doen ons best om de informatie zo correct mogelijk te vermelden. Wijzigingen voorbehouden. Raadpleeg ook de locatie voor actuele informatie.