Laden Activiteiten

« Alle Activiteiten

  • Dit activiteit is voorbij.

Nepnieuws in Europa. Gesprek in Pakhuis de Zwijger

donderdag 13 maart om 20:00

Gratis

De invloed van big-tech-miljardairs op de stemmingen in Groot-Brittannië en Duitsland, een Hybride oorlog vanuit Rusland en TikTok-verkiezingen in Roemenië. Wat dat met elkaar te maken heeft? In al deze casussen speelt (des)informatie een reusachtige rol in het sturen van de publieke opinie.

Europa lijkt op dit gebied een van de weinige continenten die actief optreedt om onjuiste en feitenvrije informatie enigszins te reguleren door middel van beleid. In dit programma bespreken we wat desinformatie eigenlijk is, hoe het de publieke opinie en democratieën in Europa beïnvloedt, en of Europees beleid effectief is en helpt om weer een gedeelde werkelijkheid met elkaar te creëren.

Gegevens

Datum:
donderdag 13 maart
Tijd:
20:00
Kosten:
Gratis

Locatie

Pakhuis de Zwijger
Piet Heinkade 179 1019 HC + Google Maps
Bekijk de site van Locatie

We doen ons best om de informatie zo correct mogelijk te vermelden. Wijzigingen voorbehouden. Raadpleeg ook de locatie voor actuele informatie.