Nieuwe Noten Amsterdam: Composer’s Treat in het Plein Theater
Nieuwe Noten Amsterdam: Marieke Franssen & Minami Nagai (Composer’s Treat)
Op zaterdag 17 januari om 20.30 uur presenteren we een nieuwe editie van Composer’s Treat in het Plein Theater. De Japanse componiste Minami Nagai (1993) student aan de Muziek- en Theateracademie in München, is door ons uitgenodigd in het Plein Theater om een week lang samen met de veelzijdige fluitiste en ambassadeur van hedendaagse muziek Marieke Franssen te werken aan een nieuw compositie-idee. De presentatie van deze residentie is tijdens de eerste Nieuwe Noten Amsterdam in 2026 met een performance en interviews met de twee kunstenaars.
Daarnaast speelt Franssen een aantal stukken van andere componisten zoals Yan Maresz – Circumambulation (1993), Ruud Roelofsen – Schimmenwereld voor basfluit en live elektronica (2024) (installatie versie), Rozalie Hirs – Article 8 (infinity) for flute and electronic sounds (2014) en Jacq Palinckx delen uit 6x Maximal Music!
Genre: Hedendaagse muziek
Tickets: € 12,50 (vanaf) Regulier: €19,50 | Professionele musici/componisten: €15,- | CJP/Student/<26: €12,50 | Stadspas Groene Stip: €2,50
We doen ons best om de informatie zo correct mogelijk te vermelden. Wijzigingen voorbehouden. Raadpleeg ook de locatie voor actuele informatie.









