Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Letters & Trendsetters | Jungle Amsterdam

donderdag 13 juni 20:00

Gratis

Jungle Amsterdam presenteert een avond vol woordkunst van de bovenste plank. Het publiek zal gaan genieten van spoken word, poëzie, storytelling en muziek. De artiesten komen uit alle hoeken van het land. Van Amsterdam tot aan Rotterdam en Arnhem. Op de line up staan o.a. de runner-up van de finale van het NK Poetry Slam 2018, een zanger die op het punt staat om Nederland te veroveren en een echte Amsterdamse verhalenverteller.

Luan Buleshkaj  https://mensenzeggendingen.nl/mensen/l-deep-alias-luan-buleshkaj/
Sabina Lukovic https://poeziebus.nl/sabina-lukovic/
Lev Avitan https://mensenzeggendingen.nl/mensen/lev-avitan
Naomi Veldwijk https://spokenagency.nl/project/naomi-veldwijk/
Fouad Lakbir https://www.thebeach.nu/nl/page/5588/fouad-lakbir
Martje Wijers https://www.poetryslam.nl/kandidaten/martje-wijers/
Gianski  https://www.instagram.com/gianski_/

Gegevens

Datum:
donderdag 13 juni
Tijd:
20:00
Kosten:
Gratis
Evenement Categorie:

Locatie

Jungle Amsterdam
Tweede van Swindenstraat 26 1093 VS
Website:
www.jungle.amsterdam

Wijzigingen voorbehouden