Home Sport&Fit Medewerkers opvang als eersten op de schaats

Medewerkers opvang als eersten op de schaats

0

Nog voor de Jaap Eden IJsbaan voor publiek officieel open ging, mochten de medewerkers die in Amsterdam actief zijn in de opvang van dak- en thuislozen als eersten het ijs testen. De ijsbaan stelde het ijs exclusief als eerste beschikbaar als teken van waardering.

Medewerkers van HVO-Querido en het Leger des Heils kregen op het ijs nuttige aanwijzingen van aanwezige schaatsleraren en konden tussendoor bijkomen met een warme chocolademelk langs het ijs. Germain van der Linden, de nieuwe directeur van de ijsbaan: ‘De winter komt er aan en dat is ook de periode dat de druk op de opvang toeneemt. Wij willen alle mensen die zich inzetten om dak- en thuislozen op te vangen graag iets leuks als afleiding bieden.’

De Jaap Eden IJsbaan opent haar poorten voor publiek op zaterdag 15 oktober om 12.00 uur. Alle schaatsliefhebbers kunnen op deze openingsdag traditiegetrouw weer schaatsen voor het Amsterdamse bedrag van 20 cent. De ijsbaan is geopend tot en met zondag 25 maart.