Najaarsconcert van de Diemer Harmonie in Theater de Omval
zondag 8 november om 14:00
€15
Op zondag 8 november geeft de Diemer Harmonie haar jaarlijkse najaarsconcert in Theater De Omval in Diemen. Het concert begint om 14.00 uur en staat onder leiding van dirigent Vincent van den Bijlaard.
Dit najaar neemt de Diemer Harmonie het publiek mee op een muzikale reis rond de wereld. Met het thema ‘Wereldmuziek’ brengt het orkest een gevarieerd programma met muziek uit verschillende landen en culturen. Daarnaast staat het concert in het teken van Diemen800 en klinkt er een speciaal voor deze bijzondere gelegenheid gecomponeerd werk.
Van herkenbare melodieën tot verrassende en meeslepende werken: er is voor iedere muziekliefhebber iets te ontdekken. Het belooft een feestelijke en afwisselende middag te worden voor jong en oud.
Kom luisteren, laat u verrassen en reis met ons mee de wereld rond!
We doen ons best om de informatie zo correct mogelijk te vermelden. Wijzigingen voorbehouden. Raadpleeg ook de locatie voor actuele informatie.




