6.2 C
Amsterdam
|
zaterdag 7 november 2026

Laden Activiteiten

« Alle Activiteiten

Small Miracle #6: Dances in het Plein Theater

zaterdag 7 november om 18:00

Genre: Multidisciplinair / co-creation

Line-up: Toni Steffens, Zaher Hamzat, Ainhoa Hernández Escudero and Aion Arribas, Raoni / Muzho Saleh, Teresa Jaldón, Junadry Leocaria, nisha ha, Dayna Martinez Morales, La Uyi, Fernanda Libman

Tickets: € 10,- | Stadspas: €2,50

Voor aankomende Small Miracle nodigen we tien dansers uit om een ​​half uur van hun praktijk met ons te delen in een doorlopende dansworkshop! Van traditionele Boliviaanse dans tot Palestijnse Dabkeh en Flamenco; doe mee aan het meest gevarieerde dansfeest ooit!

Dansen kan zowel een viering zijn van het leven als een protest. Movement een middel om iets in beweging te zetten. Een universele taal dat ons samenbrengt én een uitwisseling van tradities en cultuur. Wat is er mooier én leuker dan samen te bewegen, los te laten en los te gaan? Van elkaars praktijk te leren? Onze ritmes op elkaar te synchroniseren?

 

Gegevens

We doen ons best om de informatie zo correct mogelijk te vermelden. Wijzigingen voorbehouden. Raadpleeg ook de locatie voor actuele informatie.

Aankomende evenementen

×