Laden Activiteiten

« Alle Activiteiten

Workshop: Manifest van je dromen in Pakhuis de Zwijger

donderdag 6 augustus om 16:00 tot 18:30
Event Series (See All)
gratis

Maak je eigen manifest en creëer een nieuwe wereld!

Welke wereld ontstaat als we durven dromen voorbij wat ons is aangeleerd als ‘realistisch’? In deze tweedelige samenkomst gebruiken we verbeelding als vorm van activisme. We onderzoeken welke waarden, dromen en toekomstbeelden in jou willen bloeien en hoe die kunnen bijdragen aan collectieve verandering. We vertalen onze visie naar beeld en taal en maken een persoonlijk manifest. Maak met The Dreamers Collective verbinding met elkaar en je dromen en creëer een wereld die mooier, menselijker en rechtvaardiger is.

Voor een volledige ervaring kan je beide samenkomsten bijwonen, maar je kan ook prima meedoen als je een enkele middag komt. Natuurlijk heb je geen ervaring nodig, alleen nieuwsgierigheid!
6 augustus 2026 | 16:00 – 18:30

20 augustus 2026 | 16:00 – 18:30

Note: Bij aanmelding voor deze activiteit worden je naam en e‑mailadres gedeeld met de maker/organisator, zodat zij indien nodig contact met je kunnen opnemen over je deelname.

Gegevens

Locatie

We doen ons best om de informatie zo correct mogelijk te vermelden. Wijzigingen voorbehouden. Raadpleeg ook de locatie voor actuele informatie.

oost-online
×