Twee keer hebben ze het nu uitgeprobeerd. En het was een groot succes! De 1019 Silent Book Club is een feit. Buurtgenoot Marijke de Raadt deed haar inspiratie op bij vrienden. Zij wilde graag contact leggen met geestverwanten in de buurt, maar dan op geheel eigen wijze.
Het idee is simpel: een groep mensen komt in een café bijeen en leest een uur lang in een eigen meegebracht boek. Daarna vertelt iedere deelnemer wat hij of zij heeft gelezen. Zo creëer je dus even wat tijd om te lezen, krijg je leuke leestips én ontmoet je buurtgenoten! Een groep van zo’n 25 mensen heeft zich al aangemeld en per keer waren er zo’n acht mensen. Heb je ook belangstelling? Kom er dan gerust bij.
De 1019 Silent Book Club vindt op iedere eerste woensdag en iedere derde zondag van de maand plaats van 19.30 tot 21.30 in het Boulevard Café aan de Cruquiusweg.
Aanmelden via WhatsApp-groep 1019 Silent Book Club