Lezing en gesprek: Vrouwen van de Amsterdamse School in Oba Linnaeus
Binnen de Amsterdamse School waren vele creatieve kunstenaars actief. Tijdens deze lezing gaan we in gesprek over Vrouwen van de Amsterdamse School.
Ze werkt als architect, als vormgever of als uitvoerder in een atelier. Hun werk is echter slecht bewaard gebleven, en hun namen worden vaak vergeten. In deze lezing aandacht we aandacht aan deze vaak vooruitstrevende vrouwen, die in een mannenwereld hun weg nodig vinden. Na afloop voeren we een gesprek: wat hebben deelnemers zelf ervaren op het gebied van ongelijkheid? Is dat veranderlijk? Wat willen ze graag anders zien?
We doen ons best om de informatie zo correct mogelijk te vermelden. Wijzigingen voorbehouden. Raadpleeg ook de locatie voor actuele informatie.






