IJ-Salon in Het Muziekgebouw
Vivaldi’s Jaargetijden en Moore
De vier jaargetijden van Vivaldi staan in elke hitlijst van de klassieke muziek. Zeer terecht, want weinig stukken spreken zo tot de verbeelding als deze evergreen. Er zijn te veel fantastische violisten in het Concertgebouworkest om het bij één solist te laten. Daarom vertolken vier verschillende solisten de hoofdrol in dit programma, onder leiding van concertmeester Tjeerd Top.
De Australisch-Nederlandse componiste Kate Moore haalt net als Vivaldi haar inspiratie uit de natuur. Moore heeft dit programma samengesteld en maakt speciaal voor deze gelegenheid een nieuwe bewerking van haar compositie Arc-en-ciel, voor cello en kamerorkest.
Tjeerd Top viool
Izak Hudnik-Zajec cello
Kate Moore programmeur
Musici van het Koninklijk Concertgebouworkest
Antonio Vivaldi De vier jaargetijden
Kate Moore Arc-en ciel
En andere werken
€ 39,00 / € 31,00 reductie
We doen ons best om de informatie zo correct mogelijk te vermelden. Wijzigingen voorbehouden. Raadpleeg ook de locatie voor actuele informatie.

