Laden Activiteiten

« Alle Activiteiten

Shaw en Mendelssohn in Het Muziekgebouw

donderdag 17 september om 20:15

Attacca Quartet + Caroline Shaw

Caroline Shaw is wereldwijd een van de populairste en meest gespeelde hedendaagse componisten. Ze schreef bijvoorbeeld mee aan het laatste album van Rosalía, hét popalbum van 2025. Maar ze is óók zangeres en violiste.

Vanavond sluit Shaw zich aan bij het bevriende, virtuoze Attacca Quartet als tweede altviolist in het verrukkelijke Tweede Strijkkwintet van Felix Mendelssohn. Maar bovenal staat haar eigen muziek op het programma. Voor hun albums Orange en Evergreen wonnen Shaw en Attacca Quartet gezamenlijke Grammy Awards. Het veelzijdige kwartet gaf onlangs nog een indrukwekkend concert tijdens de Strijkkwartetbiënnale in het Muziekgebouw.

19.15 uur / Foyerdeck 1 / Inleiding

Door Thea Derks

20.15 uur / Grote Zaal / Hoofdprogramma

Caroline Shaw Three Essays / Cant voi l’aube / And So / Other Song / The Evergreen

Felix Mendelssohn Strijkkwintet nr. 2 op. 87

€ 39,00 / € 31,00 reductie

Gegevens

  • Datum: donderdag 17 september
  • Tijd:
    20:15
  • Activiteiten Categorie:

Locatie

We doen ons best om de informatie zo correct mogelijk te vermelden. Wijzigingen voorbehouden. Raadpleeg ook de locatie voor actuele informatie.

Aankomende evenementen

Uit Tips

×