Oost heeft natuurlijk de mooie Camping Zeeburg waar mensen van heinde en verre hun tenten opslaan. Maar elk jaar gaan er ook bewoners op vakantie in hun eigen buurt. Eerder dit jaar was er in het Oosterpark en op het Marineterrein al een Buurtcamping. Op 22, 23 en 24 augustus is er op het strand van IJburg een gezellige camping, bewoond door alle mensen die de buurt rijk is.
Op het strand van IJburg verrijst er weer een tentendorp. Net voor het einde van de schoolvakantie is er het kampeerfeestje waar je kunt genieten van alle mogelijkheden die het strand biedt. Op de Buurtcamping is één derde van de plekken gereserveerd voor vrijwilligers, één derde voor betalende kampeerders en één derde voor minima. Dat zorgt voor diversiteit en bijzondere ontmoetingen. Met die pleerol onder de arm zien we er per slot van rekening allemaal even knullig uit, is het parool.
Kom met je eigen tent, maar heb je die niet, dan heeft de organisatie voldoende tenten en zandharingen. Je moet wel je eigen slaapspullen meebrengen. Voor eten en drinken wordt gezorgd, ook voor allerlei activiteiten voor jong en oud. Rustig zitten en genieten van het strand of van het avondkampvuur kan ook. Op strand van IJburg zijn naast de Buurtcamping allerlei voorzieningen voor activiteiten zoals surfen, suppen en roeien. Daarnaast zijn er strandtenten en er is de reddingsbrigade.
Meer weten? Check Buurtcamping op IJburg





